Contacts

Contact us

Vilius Domarkas CEO
Mobilusis +370 616 98530
Fax +370 340 63348
El. paštas vilius@ump.lt
Virginijus Daugėla Head of Sales
Mobilusis +370 663 75220
Fax +370 340 63348
El. paštas virgis@ump.lt
Raimondas Lisauskas Production Manager
Mobilusis +370 687 96761
Fax +370 340 63348
El. paštas raimondas@ump.lt
Mindaugas Sudeikis Procurement Manager
Mobilusis +370 616 85929
Fax +370 340 63348
El. paštas sudeikis@ump.lt
Renata Pauliukonienė Accountant
Mobilusis +370 613 89192
Fax +370 340 63348
El. paštas renata@ump.lt
Rimvydas Jucius Customer Service Manager
Mobilusis +370 682 51051
Fax +370 340 63348
El. paštas rimvydas@ump.lt
Martynas Dabužinskas Marketing Manager
Mobilusis +37061811736
El. paštas martynas@ump.lt

UAB “UMP Technika”

Deltuvos 22, LT – 20122 Ukmergė, Lietuvos Respublika

Tel. +370 340 58782 / Faks. +370 340 63348 / PVM kodas LT100008086912 / Įm. k. 303163443

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sužinoti daugiau.