Contacts

Contact

Vilius Domarkas CEO
Mobilusis +370 616 98530
El. paštas vilius@ump.lt
Virginijus Daugėla Sales
Mobilusis +370 663 75220
El. paštas virgis@ump.lt
Raimondas Lisauskas Head of manufacturing
Mobilusis +370 687 96761
El. paštas raimondas@ump.lt
Rimvydas Jucius Service manager
Mobilusis +370 682 51051
El. paštas rimvydas@ump.lt
Mindaugas Sudeikis Supply chain manager
Mobilusis +370 616 85929
El. paštas sudeikis@ump.lt
Martynas Dabužinskas Marketing manager
El. paštas martynas@ump.lt
Renata Pauliukonienė Accountant
Telefonas +370 340 58782
Mobilusis +370 613 89192
El. paštas renata@ump.lt

UAB “UMP Technika”

Deltuvos 22, LT – 20122 Ukmergė, Lietuvos Respublika

Tel. +370 340 58782 / Faks. +370 340 63348 / PVM kodas LT100008086912 / Įm. k. 303163443

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sužinoti daugiau.