Contacts

Contact

Vilius Domarkas CEO
Mobilusis +370 616 98 530
El. paštas vilius@umpt.lt
Mindaugas Sudeikis Supply chain
Mobilusis +370 616 85 929
El. paštas sudeikis@umpt.lt
Adomas Pesliakas Sales
Mobilusis +370 669 26 406
El. paštas sales@umpt.lt
Raimondas Lisauskas Head of manufacturing
Mobilusis +370 687 96 761
El. paštas raimondas@umpt.lt
Rimvydas Jucius Parts & Service
Mobilusis +370 682 51 051
El. paštas service@umpt.lt
Renata Pauliukonienė Accountant
Telefonas +370 340 58 782
Mobilusis +370 613 89 192
El. paštas renata@umpt.lt
Martynas Dabužinskas Marketing
El. paštas martynas@umpt.lt

UAB “UMP Technika”

Deltuvos street 22,

LT – 20122 Ukmerge,

Lithuania

Phone +370 340 58782 / VAT LT100008086912 / Reg. Code 303163443

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sužinoti daugiau.