Контакты

контакты

Vilius Domarkas Исполнительный директор
Mobilusis +370 616 98530
El. paštas vilius@ump.lt
Mindaugas Sudeikis Менеджер по закупкам
Mobilusis +370 616 85929
El. paštas sudeikis@ump.lt
Adomas Pesliakas продажи
Mobilusis +370 669 26 406
El. paštas adomas@ump.lt
Raimondas Lisauskas Руководитель производства
Mobilusis +370 687 96761
El. paštas raimondas@ump.lt
Rimvydas Jucius Запчасти и сервис
Mobilusis +370 682 51051
El. paštas rimvydas@ump.lt
Renata Pauliukonienė Бухгалтер
Telefonas +370 340 58782
Mobilusis +370 613 89192
El. paštas renata@ump.lt
Martynas Dabužinskas Маркетинг
El. paštas martynas@ump.lt

UAB «UMP Technika»

Deltuvos 22, LT — 20122 Ukmergė, Lietuvos Respublika

Tel. +370 340 58782 / Faks. +370 340 63348 / PVM kodas LT100008086912 / Įm. k. 303163443

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sužinoti daugiau.