Kontaktai

Susisiekti

Vilius Domarkas Direktorius
Mobilusis +370 616 98530
El. paštas vilius@ump.lt
Mindaugas Sudeikis Pirkimai
Mobilusis +370 616 85929
El. paštas sudeikis@ump.lt
Adomas Pesliakas Pardavimai
Mobilusis +370 669 26 406
El. paštas adomas@ump.lt
Raimondas Lisauskas Gamyba
Mobilusis +370 687 96761
El. paštas raimondas@ump.lt
Rimvydas Jucius Dalys & Servisas
Mobilusis +370 682 51051
El. paštas rimvydas@ump.lt
Renata Pauliukonienė Buhalterė
Telefonas +370 340 58782
Mobilusis +370 613 89192
El. paštas renata@ump.lt
Martynas Dabužinskas Marketingas
El. paštas martynas@ump.lt

UAB „UMP Technika“

Deltuvos g. 22,

LT – 20122 Ukmergė

Lietuvos Respublika

Tel. +370 340 58782 / PVM kodas LT100008086912 / Įm. k. 303163443

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sužinoti daugiau.